Bigolive Uygulamasının Özellikleri – Fonksiyonları

17.06.2020
282

Merhaba uygulamayı sizler için inceledik ve öğrendiklerimizi paylaşmak istedik. Bigo uygulaması içerisinde gözümüze çarpan en belirgin kullanım özeliklerini aşşağıda sıraladık.

BİGO.TV ÖZELLİKLERİ VE FONKSİYONLARI 

1. Canlı Yayın
dans etmek,şarkı söylemek, yemek yemek, seyahat etmek, oyun oynamak vb.  1 dokunuş! BIGO LIVE en iyi anlarınızı yayınlayabileceğiniz platform sunmakta.

2. Yayınları İzleyin
BIGO LIVE’ı açın, ardından binlerce şaşırtıcı canlı akış ve canlı video ile dünyayı keşfedebilirsiniz. Milyonlarca yetenekli yayıncı, tutkulu dansçı ve şarkıcı, büyük yemek yiyenler, komedyenler vb. Size gözler için bir ziyafet sunuyor. Dünyayı ve hiç tanımadığınız insanları tanımanın yeni bir yolu.

3. Görüntülü Arama ve Konuşma
BIGO LIVE ile farklı ülkelerden milyonlarca insanla görüntülü sohbet yapabilir ve arkadaşlarınızla veya yabancılarınızla ücretsiz görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

4. Multi-guest Katılın
1: 1 canlı sohbet dışında, arkadaşlarınızla görüntülü sohbet veya sesli sohbet gruplamak için çoklu misafir odasına girebilirsiniz. Ayrıca, burada bir parti düzenleyebilir veya birlikte oyun oynayabilirsiniz.

 

 

5. PK ve Match
Birkaç dokunuşla BIGO, yakınlardaki ve dünyanın dört bir yanındaki yeni arkadaşlar ve yabancılarla eşleşir. Süper heyecanın tadını çıkarmak için birbirinizle sohbet edebilir veya bir PK başlatabilirsiniz.

 

 

6. Oyun Akışı
PUBG, League of Legends, Minecraft, Grand Theft Auto, CSGO, DOTA2, FIFA, RoV, Survival Rules ve daha fazlası gibi oyun oynamak için sayısız canlı akışı izleyin veya oyununuzu sergileyin.

 

 

7. Müthiş Hediyeler
Güller, yüzükler, melekler, süper arabalar, lüks yolculukları, rüya kaleleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere farklı sanal hediyeler vardır. Favori yayıncılarınıza sanal hediyeler göndererek hızlı bir şekilde seviye atlayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.