Hukuksal & Gizlilik Sözleşmesi

Anasayfa » Hukuksal & Gizlilik Sözleşmesi

Dikkat! internet sayfamız bigolive uygulamasının resmi internet sayfası değildir.

Lütfen sitemizi kullanmadan önce kullanım şartlarını dikkatlice okuyunuz.
Portal/Forum sitemizi kullanan kişiler aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:

 • Platformumuz hobi amaçlı Ajans & Yayıncı Portalı olarak faliyet göstermektedir.
  Uygulama ve site içerisinde yaşanılan problemlerden sorumlu değildir.
  Sayfamızı kullanan tüm ziyaretçiler bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.
 • Portal/Forum İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bigolive.com.tr Ajans ve Yayıncı Portalı Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bigolive.com.tr hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler Buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Bigolive.com.tr yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size geri dönüş yapılacaktır.
 • Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse, mercilerle bu bilgileri paylaşma hakkını saklı tutar.
 • Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.
 • Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden sitemiz sorumlu tutulamaz.
 • Sitemiz, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.
 • İnternet Adresimizde telif veya hukuka aykırı olarak gördüğünüz paylaşımlar mevcut ise  uyar-kaldır prensibiyle iletişim yollarından göndermeniz halinde en geç 1 hafta içerisinde kaldırılacaktır. [email protected]